Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

  Masažuotojas
Linas BagdonasMasažuotojas Linas Bagdonas

  

 

 

 

 

 

 

 

Susisiekite su mumis 

Fields marked with * are required.

  

  Aromatinis masažas - tai prabangi, gili ir atpalaiduojanti procedūra. Jos metu pasiekiama gili ramybė, atsipalaiduojama, mažėja įtampa, gėrėja nuotaika, dingsta galvos ir raumenų skausmai, gerinama šąlančių galūnių kraujotaka. 

  Aromaterapiniam masažui atlikti naudojami eteriniai augalinės kilmės aliejai ir losjonai, kurie įtrinami į kūną įvairių masažo technikų deriniais. Jie minkština ir drėkina odą, suteikia jai atsparumo, daro ją tampresnę, elastingesnę, padeda tolygiai paskirstyti kūno šilumą, numalšinti skausmą ir pagerinti nuotaiką. Aromatiniai aliejai Jūsų odai suteikia blizgesio ir apsaugo nuo pirmalaikio senėjimo, o skambanti muzika, jauki aplinka ir subtili masažo technika skatina atsipalaidavimą, spartesnį sveikimą bei pasinėrimą į vidinius išgyvenimus ir savirealizaciją. 
  Masažo metu suvoksite save, pagerinsite bendrą organizmo veiklą ar tiesiog pasidovanosite sau malonų potyrį, kurio Jūs ir Jūsų kūnas tikrai nusipelnėte. 
  Aromaterapinis masažas nerekomenduotinas esant polinkiui į kraujo krešėjimą, sergant širdies ligomis, esant po chemoterapijos ar spinduliavimo, sergant infekcinėmis odos ligomis, turint atvirų žaizdų, esant pooperacinės būklės.
 

 

  Šis masažas: 
  •   Atpalaiduoja raumenis ir nervų sistemą;
  •   Nuima įtampą;
  •   Aktyvina imuninę organizmo sistemą;
  •   Šalina susikaupusius toksinus iš odos ir raumenų, gerina kraujotaką.

 


  Masažo trukmė 60 min.