Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

  Masažuotojas
Linas BagdonasMasažuotojas Linas Bagdonas

  

 

 

 

 

 

 

 

Susisiekite su mumis 

Fields marked with * are required.

 

Ar Jūs esate iš tų žmonių, kurie kartais nori sustabdyti laiką, sulėtinti gyvenimo tempą ir skirti laiko tik sau? 

Antakalnio dienos SPA yra būtent ta vieta, kur apsuptas aromatinio aliejaus kvapų Jūs pasinersite į ramybės oazę ir atsipalaiduosite malonioje aplinkoje. 

Sveikata per vandenį - švelni atgaiva kūnui ir sielai. Kur tai patirti geriau, jei ne mūsų masažinėje vonioje ir infraraudonųjų spindulių saunoje? Ir nesvarbu, ar už lango šaltas rudens lietus, ar žvarbus žiemos vakaras – pas mus visuomet šilta, jauku ir tvyro maloni atmosfera. 

Todėl leiskite sau keletą valandų pralesti visiškai privačioje aplinkoje ir pasimėgauti vandens bei šilumos teikiamais malonumais. Apsilankykite vienas arba romantiškai leiskite laiką dviese su putojančio šampano taure. Nustebinkite draugus – mūsų SPA centre Jūs galite mėgautis šešių vietų masažine vonia, laiką leisti infraraudonųjų spindulių saunoje, derinti laiko praleidimą su įvairių masažų procedūromis ar be jų. 

Rūpinatės savo odos sveikata? 1500 litrų vandens, be jokios chemijos bus prileista tik Jūsų apsilankymui! Vonioje vanduo keičiamas po kiekvieno apsilankymo. Nenaudojame jokių cheminių preparatų. Jums nereikės dalintis masažine vonia su kitais, nes Jūs joje būsite vieninteliai lankytojai tuo metu. 

Patariame užsakyti 2 val. trukmės apsilankymą. Jei norima atlikti ir masažą (priklausomai nuo to, kokį masažą ir kokiai trukmei užsakote), apsilankymo laiką reikia ilginti pagal pasirinkto masažo trukmę. 

    Dėmesio! VIP vakarinius ar savaitgalio apsilankymus sudaro 2 pasirenkamieji masažai Jai ir Jam + masažinė vonia + infraraudonųjų spindulių sauna + butelis šampano. 

Kai kurie Antakalnio dienos SPA klientai teigia, jog laikas, praleistas mūsų poilsio centre, prilygsta visai savaitei gerų atostogų! Todėl su savimi Jums tereikia pasiimti gerą nusiteikimą, o prideramu poilsiu mes jau pasirūpinsime už Jus!