Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

  Masažuotojas
Linas BagdonasMasažuotojas Linas Bagdonas

  

 

 

 

 

 

 

 

Susisiekite su mumis 

Fields marked with * are required.

 

  Neurosedatyvinis masažas. Žogaus organizme cirkuliuoja vidinė energija, kuri juda energetiniais kanalais ir yra sujungta su visais žmogaus vidaus sistemos organais. Žmogus yra sveikas tik tuomet, jei ši energija laisvai prateka ir tolygiai paskirstoma po visą organizmą.

  Mūsų klinikoje gydomas ne tik kūnas. Mes padedame atstatyti visų ligų priežastį − dvasinės pusiausvyros ir vidinės harmonijos disbalansą. Šiam balansui atstatyti geriausiai tinka neurosedatyvinis−antistresinis masažas.

  Neurosedatyvinio−antistresinio masažo metu naudojama technika skirta atsikratyti emocinio ir psichologinio pobūdžio streso bei jo sukeltų padarinių: šalinamas chroniškas nuovargis, apatija, miego sutrikimai, padidėjęs nervingumas.

  Šis masažas sustiprina organizmo imuninę sustemą, organizmo atsparumą stresui. Stimuliuojant smegenų centrus, organizmas išskiria hormonus endrofinus, kurie yra dar kitaip vadinami laimės hormonais ir pasižymi antistresiniu poveikiu.

  Masažas labai lėtas, švelnus, naudojama daug aliejaus. Puikiai tinka tiems, kurie siekia susigrąžinti sielos pusiausvyrą ir pajusti vidinę harmoniją bei ramybę.


  Masažo trukmė 60-90 min.