Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

  Masažuotojas
Linas BagdonasMasažuotojas Linas Bagdonas

  

 

 

 

 

 

 

 

Susisiekite su mumis 

Fields marked with * are required.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
  Rojus. Nuo vieno debesėlio ant kito plazdena vyras su žmona. Gėrisi rojaus grožybėmis, stebėdamiesi savo puikia savijauta ir lengvais, kaip pūkelis, judesiais.  Švytėte švyti rojaus gyventojai, pamiršę žemiškas kančias ir negandas. Net keista, kad tiek buvo kankintasi, pyktasi, siekta tuščių "blizgučių", kurie čia niekam jau nebereikalingi.
  Žvelgdamas į kitus vyras sako žmonai:
  -Matai, mieloji, jei ne tavo amžinai alinančios dietos, propaguojama sveika mityba - mes jau galėjome čia būti 20-30 metų anksčiau !!!  Gyvename vieną kartą - kokį gyvenimo būdą Jūs renkatės ? 

  •  gyventi-dirbti, aklai siekti tikslų nekreipiant dėmesio į save ir savo sveikatą. Numoti ranka į atsitiktinius, o vėliau dažnai pasikartojančius skaumus, kol vieną dieną skausmas taps nepakeliamas, prarasite gyvenimo džiaugsmą ir prasmę

 

  •  gyventi ne tik dėl kažko, bet ir dėl savęs. Rūpintis savimi, kad galėtume džiaugtis savo artimaisiais, jiems padėti, patarti. Siekti gerovės nesukeliant kitiems sunkumų, kurie gali iškilti laiku neatkreipus dėmesio į atsitiktinį, o vėliau pasikartojančius pastovius skausmus, maudimus.

 

 

  Ilgaamžiškumo paslaptis senai atskleista - pasitelkime tuos natūralius gydymo metodus ir atraskime kartu rojų žemėje. 
  Atliekant savarankiškas, kasdienines mankštas galima išlaikyti puikią savijautą, laikyseną, o nugyventi metai nebus pati sunkiausia našta.    

  To aš Jums visiems ir linkiu !