Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

  Masažuotojas
Linas BagdonasMasažuotojas Linas Bagdonas

  

 

 

 

 

 

 

 

Susisiekite su mumis 

Fields marked with * are required.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celiulitas. Anticeliulitinis masažas

Paskelbta 12.07.2014

Straipsnio autorius masažuotojas Linas Bagdonas 

 

Celiulitas – tai odos pakitimas, pasireiškiantis poodinio sluoksnio riebalų sankaupomis, kurios sukelia vadinamąją „apelsino žievelę“. Celiulitą galimą atpažinti iš nelygios, grublėtos odos šlaunų ar kitoje kūno srityse (krūtyse, juosmens dalyje, viršutinėje rankų dalyje, kakle). Nors celiulitas būdingesnis moterims, pasitaiko reti atvejai, kai šis odos reiškinys išsivysto ir vyrams.

Celiulitas, kaip odos liga, pasireiškia dėl sutrikusios kraujo mikrocirkuliacijos audiniuose. Sveiko žmogaus organizme riebalų perteklius iš riebalinių ląstelių yra pašalinamas kraujo pagalba, o atsiradus mikrocirkuliacijos sutrikimams, krauju pakankamai neaprūpinamose srityse ima formuotis celiulitas. Pradeda kauptis vanduo, nepasišalinę toksinai, oda paburksta, darosi nelygi.

Nors celiulito atsiradimo priežastys dar nėra iki galo ištirtos, pagrindiniai šią odos ligą lemiantys veiksniai yra viršsvoris, nesveikas gyvenimo būdas, paveldimumas ir fiziologiniai kūno sutrikimai. Dažnai celiulito atsiradimo priežastimi tampa ir netaisyklinga laikysena, dėl kurios silpnėja pilvo raumenys ir suprastėja kraujotaka apatinėje kūno dalyje.

Efektyviausiai celiulitas gydomas tada, kai kelias jo atsiradimui užkertamas ankstyvoje stadijoje, kol odos pažeidimai dar neryškūs ir plika akimi sunkiai pastebimi. Prevencinis celiulito masažo kursas susideda iš 10 – 30 procedūrų. Anticeliulitinio masažo metu atliekami judesiai veikia viršutinius ir gilesnius audinių sluoksnius – sukeliama aremija audiniuose, suaktyvinama kraujotaka ir gausiai sruvenantis kraujas padeda pašalinti susikaupusius riebalus bei toksinus. Kūno audiniai geriau aprūpinami deguonimi, maisto medžiagomis, reguliuojama skysčių cirkuliacija.

Anticeliulitinis masažas nėra skausmingas, jo metu netraumuojami jungiamieji audiniai. Gydymo kurso eigoje celiulito pažeistų problematiškų kūno sričių oda tampa lygesnė, stangresnė, mažinamos kūno apimtys

 

 

        Daugiau informacijos tel.nr +37065519558
        Masažuotojas Linas Bagdonas

        https://medisona.lt